
Gratis eerste ‘power – sessie’ HSP coaching
Als ik met anderen praat over ‘(hoog) gevoeligheid’ krijg ik de meest uiteenlopende reacties. Dit varieert van reacties als “Heb ik nog nooit van gehoord “, tot “In het leven kun je beter maar niet zo gevoelig zijn, anders ga je ten onder!”. Ook hoor ik wel eens over (hoog)gevoelige mensen: “Moet je die behandelen als een rauw ei?”, of “Is dit te genezen?”
Zo ingewikkeld is het allemaal niet. Wil je meer weten? Je bent van harte welkom voor een gratis en vrijblijvend eerste ‘power sessie’ waar je met waardevolle inzichten kunt verzamelen. Over jezelf, je kind of je dierbaren. Ik ga het liefst meteen een beetje praktisch aan de slag en samen komen we uit op 1 of meer tips en handvaten die je meteen kunt toepassen.
Laat hieronder je contactgegevens achter en beschrijf kort waar je hulp bij zoekt. Ik neem dan contact met je op voor een online afspraak. Je kunt ook persoonlijk bij mij in Leiden langskomen.
