
Gratis geschreven HSP coaching consult
Speciaal voor de week van de HSP (12 t/m 16 juni) bied ik een gratis geschreven consult aan. Hierin geef ik je eenmalig advies over een HSP vraagstuk / probleem waar je tegenaan loopt. Dit advies kan je een zetje in de juiste richting geven of je helpen de situatie vanuit een andere invalshoek te bekijken.
Op deze manier wil ik de mogelijkheid bieden om je laagdrempelig kennis te laten maken met deze nieuwe vorm van coaching, via schrijven. Voordelen hiervan kunnen zijn: het makkelijk bewaren van advies en inzichten, flexibiliteit in plaats, ritme en tijd en als je meer een schrijver dan prater bent.
Op de website, onder ‘shop’, kun je de ‘Algemene vraag’ vinden. Je kunt vervolgens gewoon afrekenen via de winkelwagen. Omdat de prijs verlaagd is naar 0 euro kom je hier doorheen zonder te hoeven betalen. Je aanvraag wordt zo in goede orde ontvangen.
Bij de beschrijving van de Algemene vraag in de shop kun je ook de voorwaarden en procedure vinden die standaard van toepassing zijn.
Warme groet,
Nore
